Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

CWO gelijk tegen Neptunus-Schiebroek 1-1 (1-0) PDF Afdrukken E-mailadres
zondag 26 november 2017 13:37In een leuke en zoals bij CWO gebruikelijk tot het einde spannende wedstrijd moesten beide teams uiteindelijk genoegen nemen met 1 punt. Dit was gezien het spelbeeld over de gehele wedstrijd dan ook een terechte uitslag.

In de eerste helft was CWO optisch beter dan Neptunus-Schiebroek, maar tot echt grote kansen kwam het niet. Tot de 37e minuut. Na een mooie aanval met combinaties tussen Romeo da Silva en Colin Pleijsier kwam de bal bij Talha Koc die alleen voor Angelo Spanjaart feilloos inschoot, 1-0.

In de tweede helft kwam Neptunus-Schiebroek duidelijk beter uit de kleedkamer dan CWO. In de 53e minuut was het ook raak. Een vrije trap net buiten het zestienmetergebied kon door Dave Hofman niet klemvast gestopt worden, op de rebound was hij kansloos, 1-1.

Beide teams probeerden de winst naar zich toe te trekken waarbij voor beide doelen enkele mogelijkheden ontstonden. Schoten gingen echter steeds over of naast het doel.

Zaterdag speelt CWO uit tegen BVCB in Bergschenhoek.

Klik hier voor een video van deze wedstrijd.

 

Agenda

Deze week zijn jarig:

Onix Alvaro (20/06)
Jeremy Adrien (21/06)
Zion Janga (21/06)