Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

Peter van Dorp overleden PDF Afdrukken E-mailadres
zondag 01 oktober 2017 20:03Vorige week donderdag 28 september 2017 is mijn neef Peter van Dorp na een lang ziekbed overleden. 62 jaar is hij geworden. Maar Peter was niet alleen mijn neef. In het pre-CWOtijdperk is hij actief geweest bij HVO. Als scheidsrechter en grensrechter, maar ook op zaterdagen zorgend voor de thee en de materialen. En op andere dagen ook met allerlei terreinwerkzaamheden. De oud-HVO’ers zullen hem zich zeker nog herinneren.

De crematie van Peter vindt plaats in alle beslotenheid met zijn naaste familie. Maar als je de familie deelneming wilt getuigen dan kan dat via zijn zus: Gerda van der Brugge, Madridweg 173, 3137 AL  Vlaardingen.

Herman Berkhout

 

 
Recente artikelen in de categorie In memoriam

Deze week zijn jarig:

Shayden Merite (16/11)
Rona de Voogd (17/11)
Chendra Fraaij (21/11)