Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

CWO gastheer KNVB Jeugdplan Nederland PDF Afdrukken E-mailadres
vrijdag 27 januari 2017 16:50In de maanden januari en februari 2017 is CWO de thuisbasis voor het KNVB Jeugdplan Nederland (JPN) regio Rotterdam. Dat betekent dat er een 3-tal selectiewedstrijden op onze accommodatie worden georganiseerd.

De KNVB organiseert al jaren voor talentvolle spelers het Jeugdplan Nederland. Dit is een belangrijk onderdeel binnen de talentopleiding van de KNVB. Talentvolle jonge spelers krijgen hierdoor de kans zich verder te ontwikkelen en om op een hoger niveau te voetballen. CWO is gastheer voor de zogenaamde O13 (spelers onder de 13 jaar) uit de regio.

CWO heeft wederom het verzoek gekregen of de accommodatie beschikbaar was voor wedstrijden van het jeugdplan. Uiteraard hebben wij hier positief op geantwoord. Daarom wordt op drie woensdagavonden door de KNVB gebruik gemaakt worden van het complex. Als dat consequenties heeft voor trainingen dan zullen wij daarover de betrokken trainers en elftallen op de hoogte brengen.

Het programma ziet er als volgt uit:

25-01-2017     Selectiewedstrijd
15-02-2017     Selectiewedstrijd
22-02-2017     Selectiewedstrijd

 
Recente artikelen in de categorie Laatste nieuws

Deze week zijn jarig:

Shayden Merite (16/11)
Rona de Voogd (17/11)
Chendra Fraaij (21/11)