Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

CWO zoekt per direct nieuwe A1 trainer PDF Afdrukken E-mailadres
maandag 09 januari 2017 17:00Voetbalvereniging CWO uit Vlaardingen is voor het tweede helft van het seizoen met spoed op zoek naar een gedreven en enthousiaste trainer voor de JO19-1 (A1), uitkomende in de 2de klasse.
Zowel ervaren- als startende trainers kunnen reageren op de vacature.

De A1 is het laatste station waar een jeugdspeler van CWO mee te maken krijgt, voordat de mogelijke stap naar de hoofdselectie wordt gemaakt. Als trainer van de A1 ben je er dan ook mede voor verantwoordelijk dat het doel van CWO wordt behaald, namelijk zo veel mogelijk eigen opgeleide jeugd door laten stromen naar de hoofdselectie.

CWO is een middelgrote voetbalvereniging met een prachtig complex en goede faciliteiten. Er wordt een marktconforme vergoeding geboden aan (jeugd)trainers.

Wil je meer weten over de trainersvacatures bij CWO? Stuur een e-mail naar de technische commissie: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.   of bel 0630341043

 

 
Recente artikelen in de categorie Vacatures

Deze week zijn jarig:

Shayden Merite (16/11)
Rona de Voogd (17/11)
Chendra Fraaij (21/11)