Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

Opleverdatum nieuwbouw nadert met rasse schreden PDF Afdrukken E-mailadres
zaterdag 12 juni 2010 12:28

De geplande opleverdatum komt nu met rasse schreden dichterbij, iets wat aan de buitenkant duidelijk te zien is. Aan beide kopse kanten is de houten afwerking geplaatst en het ziet er werkelijk fantastisch uit. Er wordt nog volop gewerkt aan het dak en rondom de tribune moet er nog e.e.a. afgewerkt worden. Hoe het er binnen uitziet bewaren we tot de rondleiding, waarmee we deze bouwserie afsluiten om iedereen tot aan de opening een beetje nieuwsgierig te maken...

 

 

 
Recente artikelen in de categorie Nieuwe complex

Agenda

Deze week zijn jarig:

Jayden Forst (21/07)
Devon Simon (27/07)
Doe Duifhuysen (27/07)
Jay Onderdelinden (27/07)

Wedstrijdverslagen