Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

Een landmark in de Babberspolder... PDF Afdrukken E-mailadres
dinsdag 27 april 2010 07:25

Het valt de jongens die op het kunstgras lopen te trainen misschien niet eens op, maar als je op het bruggetje naar het park loopt wordt tussen de bomen door een groot gebouw zichtbaar. Met de late avondzon erop glimt het aluminium dak je tegemoet en de grote ramen aan de voorzijde weerkaatsen de laatste zonnestralen.

Na het bereiken van het hoogste punt stokten de bouwberichten even maar dat gaan we wel weer goedmaken. Het gebouw is voor het grootste gedeelte helemaal dicht en nu, met het dak erop, blijkt pas hoe groot het eigenlijk is.Er zijn natuurlijk nog bergen werk te verzetten, maar wat mij betreft mag het morgen 28 augustus zijn... 
Recente artikelen in de categorie Nieuwe complex

Agenda

Deze week zijn jarig:

Ancka Hartman (18/07)
Eren Bayrakdar (19/07)
Imran Touhrach (20/07)
Jayden Forst (21/07)

Wedstrijdverslagen