Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

Sloop RKWIK-gebouw vol van start PDF Afdrukken E-mailadres
zondag 17 augustus 2008 10:39
Op weg naar de nieuwe kunstgrasvelden is de sloop van het RKWIK-gebouw dan toch echt begonnen. Het eerste fysieke bewijs, dat de nieuwe accommodatie onderweg is. De sloop was nu al noodzakelijk om de kunstgrasvelden op de voormalige velden van de zondagclub te kunnen aanleggen.
Sloop RKWIK-gebouw
Klik op de foto voor een vergroting.

De oplevering van de velden staat nog steeds op december 2008; eigenlijk kunnen alleen de weersomstandigheden nog zand in de planning gooien. Onder de 7 graden Celcius en bij hevige regenval moeten de werkzaamheden worden stilgelegd.
De leden kunnen overigens al aardig beginnen te wennen aan het nieuwe onderkomen aan het Trimpad, want de trainingen zijn van zowel de zondagselectie, lagere elftallen, als ook de jeugd is onlangs van start gegaan. De E en F-pupillen kunnen 25 augustus aan de bak.

Sloop RKWIK-gebouw
Klik op de foto voor een vergroting.
 
Recente artikelen in de categorie Laatste nieuws

Deze week zijn jarig:

Mohamed Abdulkader (19/10)
Quinten Jawalapersad (20/10)
Ahmet Sonmezer (21/10)
Jayden Jawalapersad (21/10)
Soufiane Reda (22/10)
Rafael Frezgi (24/10)
Daimy Kerklaan (25/10)
Musa Taner (25/10)