UITLEG KNVB WIDGET

NAVIGATIE IN DE WIDGETS
In de widgets navigeer je met een aantal knoppen door de diverse schermen van de widgets . ‚Äč

NAVIGATIE NAAR HOOFDSCHERMEN IN WIDGETS
In alle widgets is een 4-tal knoppen beschikbaar die de hoofdnavigatie binnen de widgets vormen. De functies van deze knoppen zijn herkenbaar aan de hand van de symbolen op de knoppen:

THUIS- EN UITWEDSTRIJDEN
Let op dat de thuis- en uitwedstrijden apart staan vermeld (zie hieronder). Als je verder via het menu-item 'senioren' of 'jeugd' naar je eigen team gaat, staat het actuele programma voor jouw team aangegeven (zonder oefenwedstrijden).

Als er staat "Er zijn geen wedstrijden bekend voor de komende 14 dagen", geldt dat alleen voor het geselecteerde programma (dus of het thuisprogramma of het uitprogramma). In het andere programma kunnen dus gewoon wedstrijden op het programma staan!

EXTRA INFORMATIE
Verder krijg je extra informatie als je op een wedstrijd klikt, zoals veld- en kleedkamerindeling (zie afbeelding).