Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

Mark Bresser Hoofd Jeugdopleiding CWO PDF Afdrukken E-mailadres
maandag 11 juni 2018 20:19Met ingang van het nieuwe seizoen, zal Mark Bresser (49) aantreden als Hoofd Jeugdopleiding bij CWO. Mark Bresser is als voetballer actief geweest bij Alexandria'66 en Xerxes. Als trainer actief geweest bij Zwervers Capelle en Excelsior R.

Met deze aanstelling van Mark Bresser en de eerdere aanstelling van Gert Jan Pleijsier als TC voor de selectie doet CWO wederom een grote stap voorwaarts met als doel op termijn spelers uit de eigen jeugd opleiding door te laten stromen naar het eerste elftal.

De inspanningen van de laatste jaren en met de financiële steun van sponsor ING en gezonde groei van zowel jeugd- als seniorleden, hebben ertoe bijgedragen dat CWO zich positief ontwikkelt als stabiele vereniging waar prestatie en plezier hand in hand gaan. 
Recente artikelen in de categorie Laatste nieuws

Deze week zijn jarig:

Liliana Semedo Tavares (10/12)
Yassir Aissa Mouhand (10/12)
Emir Fidan (11/12)
Nischa Riedijk (11/12)
Jouri Poppelaars (12/12)
Tom Poppelaars (12/12)
Milano van Uffelen (13/12)
Martijn Cox (15/12)
Jemayro Teixera (16/12)