Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

Vorig jaar zomer werd Bram een heuse VoetbalsGoalier PDF Afdrukken E-mailadres
zondag 13 mei 2018 14:56Hallo allemaal,
Mijn zoon Bram is nu zes jaar en traint sinds vorig jaar zomer mee bij CWO. Eerst alleen op de woensdagmiddag, maar sinds kort ook op de zaterdagochtend.

Toen Bram vertelde dat hij op voetbal wilde moest ik daar wel even over nadenken. Door verhalen in de media over agressie bij het amateurvoetbal was ik wel een beetje terughoudend. Desondanks hebben we Bram naar de CWO Vriendjesdag laten gaan. Tijdens die eerste kennismaking met de club merkte ik al snel dat er een leuke sfeer hing en Bram vond het ook helemaal geweldig.

Sindsdien voetbalt Bram met groot plezier bij de VoetbalsGoal. De trainers Willem, Edward, Jeffrey, Pleun en Sjaak gaan op een super leuke manier met de kinderen om. Als ouder is dit erg leuk om naar te kijken. Na de training is er vaak iets lekkers voor iedereen. Ook wordt er iedere week een pupil van de week gekozen. Die krijgt dan een hele grote beker mee naar huis.

Bram en ik zijn pasgeleden voor het eerst naar een wedstrijd van CWO 1 gaan kijken. Helaas werd er niet gewonnen. Bram heeft mij echter verzekerd dat dit niet meer zal gebeuren wanneer hij later in het 1e zit. 

 
Recente artikelen in de categorie VoetbalsGoal

Sponsors jeugd

Deze week zijn jarig:

Pien Voshaar (24/06)
Dani Koning (25/06)
Dion Mujaj (26/06)
Omer Faruk Kadi (28/06)