Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

Lidmaatschap 2017-2018 PDF Afdrukken E-mailadres
maandag 30 april 2018 20:39

Beste (ouders / verzorgers van het) CWO-lid,
Het einde van het seizoen 2017-2018 nadert. Vanuit het bestuur kunnen wij spreken van een mooi seizoen waarin we als vereniging op vele fronten weer stappen gezet hebben. Voor sommige leden betekent dit moment dat er nagedacht gaat worden of hij/zij volgend jaar nog bij CWO willen en kunnen voetballen. Natuurlijk hopen wij dat iedereen blijft bij deze mooie en gezellige vereniging.
Uit ervaring is gebleken dat sommige leden in het begin van het nieuwe seizoen opzeggen en ontstaat er soms discussie over het betalen van de contributie voor het nieuwe seizoen of een gedeelte daarvan. Om hier duidelijk over te geven, willen wij alle leden hiervan op de hoogte stellen.

In algemene zin dienen alle opzeggingen op 2 mogelijke manieren aangegeven te worden. De eerste manier is door de speciale button op de homepagina van de website te gebruiken. De tweede manier is door een e-mail te versturen naar: Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

Daarnaast gelden de onderstaande regels ten aanzien van het opzeggen van het lidmaatschap gedurende het seizoen:

1.    Opzegging tot 30 juni is kosteloos.
2.    Opzegging in de maanden juli, augustus of september (1-7 t/m 30-9) is een kwartaaltermijn
verschuldigd.
3.    Opzegging in de maand oktober (1-10 t/m 31-10) is een half jaar termijn verschuldigd.
4.    Opzegging vanaf 1 november is een heel jaar verschuldigd.

Mocht je hierover nog vragen hebben, kunt u contact opnemen via Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

Namens het Bestuur CWO

NB: mondelinge opzeggingen bij trainers en/of leiders worden niet in behandeling genomen.

 
Recente artikelen in de categorie Laatste nieuws

Deze week zijn jarig:

Liliana Semedo Tavares (10/12)
Yassir Aissa Mouhand (10/12)
Emir Fidan (11/12)
Nischa Riedijk (11/12)
Jouri Poppelaars (12/12)
Tom Poppelaars (12/12)
Milano van Uffelen (13/12)
Martijn Cox (15/12)
Jemayro Teixera (16/12)