Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

De meiden onder 15 lopen er met dank aan Perry Allround weer mooi bij! PDF Afdrukken E-mailadres
zaterdag 20 januari 2018 19:07Uit handen van Gerald Voshaar, lid sponsorcommissie CWO, werd vandaag aan de MO15 het nieuwe trainingspak uitgereikt.
Met dank aan vader en sponsor Perry Allround lopen de meiden er weer mooi bij. Een compliment aan deze meiden die zelf het initiatief hebben genomen om een sponsor en een eigen inbreng bij elkaar te brengen voor de aanschaf van deze trainingspakken.

Mede dankzij een extra bijdrage van st. Businessclub CWO en uiteraard sponsor Perry Allround hebben zij het uiteindelijk voor elkaar gekregen.

U kunt bij Perry Allround terecht voor al uw klein of grote verbouwingen in of om uw huis of bedrijf. Tevens kan Perry Allround zorg dragen voor het aanschaffen van al de benodigde materialen voor de verbouwing. Perry is inmiddels geen onbekende binnen sv CWO, zo heeft hij onlangs ook mede gezorgd voor de aankleding van de enige echte VoetbalsGoal.

Meer informatie over wat Perry Allround voor u kan betekenen? Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien. 

Deze week zijn jarig:

Pien Voshaar (24/06)
Dani Koning (25/06)
Dion Mujaj (26/06)
Omer Faruk Kadi (28/06)