Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

Wijzigingen binnen de TC PDF Afdrukken E-mailadres
maandag 04 december 2017 16:36

Beste CWO-leden,
Helaas moeten wij U informeren dat de heren Hans Nieuwenhuizen en Karim Adlaoui het bestuur hebben geïnformeerd dat zij hun taken als TC verantwoordelijke binnen de vereniging per 31-12-2017 zullen beëindigen. Karim zal tevens zijn bestuurstaken per genoemde datum neerleggen. Hans zal tot het einde van het seizoen trainer / coach van het tweede elftal blijven.

Als vereniging betreuren wij dit besluit ten zeerste, mede omdat beide heren zich de laatste jaren enorm hebben ingespannen en heel veel tijd hebben gestoken aan de wederopbouw van de vereniging. Mede door de inzet van beide heren zit de vereniging weer in de lift en is CWO weer groeiende.

Wij zijn Hans en Karim dankbaar voor de vele uren die zij in de vereniging hebben gestoken en we zijn ook blij dat zij beiden aangegeven hebben dat zij niet voor de vereniging verloren zullen gaan.

De komende periode zal het Bestuur proberen deze vacature weer op te vullen.

Het Bestuur van sv CWO

 
Recente artikelen in de categorie Laatste nieuws

Deze week zijn jarig:

Milano van Uffelen (13/12)
Martijn Cox (15/12)
Jemayro Teixera (16/12)
Kivanc Demirtas (17/12)
Yalisa Willemsen (17/12)
Mosaiah Uiterloo (18/12)
Nygel Martis (19/12)