Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

Reanimatie cursus PDF Afdrukken E-mailadres
woensdag 01 november 2017 11:54Aflopen weken zijn acht CWO-ers t.w. Sjaak v.d. Kroon, Dave v.d. Mark, Andre v. Vliet, Monica v. Dongen, Mariska Pluijm, Hans Westerdijk, Robert Boot & Pleun Onderdelinden bij de buren (het Rode Kruis) op reanimatie cursus geweest.

Het waren 2 zeer nuttige avonden die alle acht met goed gevolg volbracht hebben met een Basic Life Support certificaat tot gevolg.

Naast de twee CWO EHBO-ers die we rijk zijn kunnen er nu 10 met de AED (hangt bij de ingang beneden) omgaan. Hopelijk hoeft deze niet veel gebruikt te worden doch als het moet zijn er CWO-ers die er goed mee om kunnen gaan!

Het Bestuur

 

 
Recente artikelen in de categorie Laatste nieuws

Deze week zijn jarig:

Milano van Uffelen (13/12)
Martijn Cox (15/12)
Jemayro Teixera (16/12)
Kivanc Demirtas (17/12)
Yalisa Willemsen (17/12)
Mosaiah Uiterloo (18/12)
Nygel Martis (19/12)