Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

Zaterdag 7 oktober 2017; Nieuwsbericht regio Rijnmond PDF Afdrukken E-mailadres
zondag 08 oktober 2017 17:45Gistermorgen 7 oktober werden in Hoek van Holland op het strand 11 rugby spelende blauwe smurfen gesignaleerd onder leiding van Grote smurf en Grote smurf. Ondanks de harde wind en regen leken deze blauwe smurfen veel plezier in hun spel te hebben. Naar verluidt hebben zij later op de dag onderdak gevonden bij svCWO MO19 te Vlaardingen waar zij voorzien werden van warme soep en broodjes.

De broodjes werden verzorgd door Edward Maatsen, die als brandweerman bekend is met het adequaat optreden in situaties als deze. Alhoewel hij in zijn loopbaan als brandweerman en voetbaltrainer ook nog niet eerder was geconfronteerd met rugby spelende hongerige koude smurfen.

p.s.
Mocht u nog een man aan een paraplu zien langs vliegen....dat is dan vermoedelijk een ouder van de MO19 die veel moeite had om met twee voeten aan de grond de baas te blijven over zijn paraplu.

 

 

Sponsors jeugd

Deze week zijn jarig:

Onix Alvaro (20/06)
Jeremy Adrien (21/06)
Zion Janga (21/06)