Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

MO19-1 op de driepuntentour PDF Afdrukken E-mailadres
zondag 08 oktober 2017 17:13

zaterdag 30 september.

We speelden de tweede competitie wedstrijd van het seizoen, Kethel Spaland uit in Schiedam stond op het programma deze keer. Een bekende tegenstander. Uit het verleden is het gebleken dat dit altijd aparte wedstrijden zijn. Aangezien we toch altijd op de een of andere manier anders spelen. (Misschien door de vele bekenden)
En dat bleek zaterdag weer. Alhoewel de opbouw goed begon en we een aantal sterke kansen creëerden, wilde de bal er maar niet in. Na een mooie opbouw van Pien via de rechterkant wist Nathalie toch te scoren, 1-0. Niet snel daarna scoorde Daimy een prachtige bal in de linkerkruising, 2-0.
Na een ongelukkige terugspeelbal werd de bal onderschept en maakte Kethel de 2-1.

Rust.

Door een goede preek van Gerald en Arno in de kleedkamer wisten we dat we veel beter konden. En dat dat ook moest gebeuren. Want je staat met een 2-1 stand nog steeds niet bepaald zeker in de wedstrijd.

We begonnen met goede moed en wat regen aan de 2e helft. Maar na weer een helft 90% rondom het doel van VVK gespeeld te hebben met, weer veel kansen, werd elke keer de 2e bal net niet goed benut en vielen er geen doelpunten meer.
Toch hebben we samen weer de 3 punten, samen met nog wat andere leerpuntjes mee mogen nemen. En hé, zelfs MO19 heeft weleens een dagje vrij.

Na de wedstrijd werden we nog beloond met heerlijke vlaaien van Arno. Maakte de zaterdag weer helemaal goed!

Ouders en vlaggers, bedankt voor jullie dubbelfunctie!

Ook is vanaf vandaag de “woman of the match” beker ingevoerd! Elke week wordt deze wisselbeker doorgegeven aan de beste speler van de wedstrijd.
Vandaag was dat, met terugwerkende kracht voor de wedstrijd van vorige week...Ancka, helemaal verdiend!
Ancka


'Woman of the match' trofee.


 

 
Recente artikelen in de categorie Wedstrijdverslagen

Sponsors jeugd

Deze week zijn jarig:

Pien Voshaar (24/06)
Dani Koning (25/06)
Dion Mujaj (26/06)
Omer Faruk Kadi (28/06)