Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

CWO 1 toont karakter en knokt zich naar gelijkspel tegen Strijen PDF Afdrukken E-mailadres
zaterdag 07 oktober 2017 17:39Na een minuut stilte in verband met het overlijden van dhr. Veldhoen, de vader van onze vaste grensrechter Ricardo Veldhoen, werd er om 14:30 uur afgetrapt voor de subtopper tussen CWO 1 en Strijen 1. De weergoden hadden er voor gezorgd dat de grasmat bij CWO nat en glad was. Het eerste kwartier was het voor beide partijen aftasten en was de bal vooral op het middenveld te vinden.

CWO had het betere van het spel wat in de 18e minuut leidde tot de eerste grote kans. Colin Pleijsier wist met een steekpass Arie van Bree alleen voor de keeper te zetten, maar hij schoot de bal tegen de keeper aan, de daarop volgende corner leverde niets op. Een minuut later wist Strijen alleen voor de keeper te komen, maar het schot richting doel ging net naast. De eerste helft was er veel strijd, maar waren beide ploegen ongelukkig in het vinden van het doel. CWO had het overwicht maar Strijen streed voor iedere meter en wist met stevig spel CWO het lastig te maken. Dit stevige spel leidde er wel toe dat voor rust zowel Perry Bakx als zijn vervanger Jimmy Onderdelinden geblesseerd het veld moesten verlaten, de eerste sliding van achteren trok scheidsrechter van Lith nog geel, de andere sliding werd niet bestraft. Met een ruststand van 0-0 was het alleen de pupil van de week Abdulkadir Gulseren die het netje deed bollen.

Na rust kwam Strijen beter uit de kleedkamer en wist, voordat iedere supporter weer haar plekje had gevonden, de 0-1 op het scorebord te noteren. Met een goede pass, kon de spits van Strijen op keeper Gene Fortes af rennen, deze wist de eerste inzet te stoppen, echter de afgekaatste bal viel voor de voeten van Colin van de Berg, hij volleerde de bal tussen twee verdedigers door in het lege doel. CWO liet het er niet bij zitten en zocht de aanval, na een schot op de paal en een hakje op de lat, werd de werklust uiteindelijk beloond door een doelpunt van Romea Da Silva. Hij kopte een voorzet van rechts netjes binnen. Strijen pakte de draad weer op en kreeg mede dankzij knullig uitverdedigen door CWO een kans om de bal in een leeg doel te schieten. Jordi de Bruin wist echter met een geweldige vliegende tackel erger voor CWO te voorkomen. CWO wilde meer en zette Strijen onder druk, maar kwam na knullig balverlies op het middenveld en vervolgens slecht uitverdedigen wederom op achterstand, 1-2. Weer was ‘t Colin van de Berg die de bal via een CWO-verdediger op een dienblaadje kreeg. Hij schoot de bal bekeken langs Gene Fortes. Trainer Francisco Roque da Silva spoorde vanaf de zijlijn zijn mannen aan om nog meer druk te zetten en bracht een kwartier voor tijd Marleyson Meija voor Marlon Almeida in het veld om met vier spitsen te gaan spelen. Strijen werd met de rug tegen de muur gezet en kwam niet meer tot aanvallen. Het laatste kwartier werd er voor elke meter geknokt en kreeg CWO in de 93e minuut loon naar werken. Een indraaiende voorzet van de rechterflank werd door Adelcao Mendes Moreira binnen gekopt.

De wedstrijd eindigde zo in 2 tegen 2, een uitslag waar beide ploegen vrede mee hadden en waardoor zowel CWO als Strijen met 5 uit 3 nog ongeslagen zijn in deze competitie. 

Agenda

Deze week zijn jarig:

Onix Alvaro (20/06)
Jeremy Adrien (21/06)
Zion Janga (21/06)