Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

CWO gelijk bij Berkel 1-1 (1-1) PDF Afdrukken E-mailadres
zondag 01 oktober 2017 20:19In een  vermakelijke wedstrijd kwam CWO niet verder dan 1-1 tegen debutant Berkel. Voetballend was CWO veel beter dan Berkel dat vooral lange ballen gaf op de snelle spits.
Dat die spits snel was werd al na 3 minuten duidelijk toen een lange bal over de verdediging bij hem terecht kwam en de bal over Gene Galina Fortes in het doel verdween, 1-0.

Even later verscheen hij opnieuw voor Gene die goed uit zijn doel kwam en scoren voorkwam. In de 19e minuut was het CWO dat het doel vond, na een goed uitgevoerde aanval gaf Marley Meija de bal perfect aan Colin Pleijsier die vanaf de rand van het zestienmetergebied onhoudbaar inschoot, 1-1. Beide teams kregen voor de rust nauwelijks nog kansen en 1-1 was dan ook de ruststand.

Na de rust had CWO wat meer controle en kon Berkel alleen nog met een enkele counter gevaarlijk worden. In de 88e minuut kreeg Jeilli Moreno een goede schietkans maar de keeper van Berkel redde uitstekend. Ook in de blessuretijd was het opnieuw de keeper van Berkel die een nederlaag voorkwam na een schot van Gino Santos Boaventura. Daarmee bleef de 1-1 stand op het scorebord.

Zaterdag speelt CWO thuis tegen Strijen.

 

Agenda

Deze week zijn jarig:

Onix Alvaro (20/06)
Jeremy Adrien (21/06)
Zion Janga (21/06)