Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

Roberto Springer overleden PDF Afdrukken E-mailadres
vrijdag 22 september 2017 18:04Nadat er vorige week al afscheid is genomen van oud-Satellieter en HSC-er Peter(tje) Buuron, die twee weken geleden op 48 jarige leeftijd overleed kreeg ik eergisteren van André Vink (oud Hollandiaan en HSC) het bericht dat Roberto Springer is overleden. Roberto heeft zowel bij HVO, De Hollandiaan en HSC gevoetbald.

Niet dat hij de laatste jaren nog op het complex kwam, maar gewoon in de stad kwam ik hem nog regelmatig tegen. In de jeugd (Hollandiaan C2) als in de senioren (HSC Zo3) ben ik leider geweest van Robert, zoals hij toen nog genoemd werd. Vooral in die laatste periode met een team dat veel en ook buiten het voetbal met elkaar optrok hebben we erg leuke dingen meegemaakt o.a. in de legendarische Shibumi aan de Westhavenplaats. Ook onze shirtsponsor. En dat was niet voor niks.

Met 54 jaar is Roberto veel te vroeg van ons weg gegaan. We wensen zijn familie veel sterkte toe.

De crematieplechtigheid is dinsdag 26 september 2017 om 11.30 uur op De Beukenhof in Schiedam.

Herman Berkhout


Klik op de afbeelding voor een vergroting.


Roberto staat op de elftalfoto 3e van rechts. Klik op de afbeelding voor een vergroting.

 
Recente artikelen in de categorie In memoriam

Deze week zijn jarig:

Shayden Merite (16/11)
Rona de Voogd (17/11)
Chendra Fraaij (21/11)