Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

Zaterdag 16 september; Start van de 45ste Grote Club Actie! PDF Afdrukken E-mailadres
donderdag 14 september 2017 08:04Ook dit jaar is er de Grote Club Actie. De 45ste editie.
Alle jeugd van CWO doet weer mee dit jaar. Zaterdag gaan we van de Voetbalsgoal tot en met de Jongens en Meiden onder 19 van start. Iedereen krijgt van zijn trainer de lotenboekjes en mag dan 6 weken lang proberen zoveel mogelijk loten te verkopen. Klik hier voor een vlog over deze actie.
Inlever datum is uiterlijk zaterdag 28 oktober 2017.

De opbrengst zal voor een deel voor CWO Jeugd algemeen zijn maar ook een deel voor de eigen teams. We hebben de afgelopen jaren  al mooie dingen met de opbrengst kunnen doen ...  denk bijvoorbeeld aan de gezellige houten banken in de kantine ... of de nieuwe voetbaldoeltjes speciaal voor de nieuwe spelopzet bij de jongste jeugd.

Dus doe je best!

 
Recente artikelen in de categorie Jeugd activiteiten

Sponsors jeugd

Deze week zijn jarig:

Milano van Uffelen (13/12)
Martijn Cox (15/12)
Jemayro Teixera (16/12)
Kivanc Demirtas (17/12)
Yalisa Willemsen (17/12)
Mosaiah Uiterloo (18/12)
Nygel Martis (19/12)