Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

‘Vele handen maken licht werk!‘ PDF Afdrukken E-mailadres
woensdag 13 september 2017 14:03

Op dit moment zijn er elke week ruim 120 vrijwilligers (commissie- en bestuursleden, scheidsrechters, leiders, trainers, barpersoneel, enz…..) actief om het onze leden, hun ouders/verzorgers, opa’s en oma’s en de bezoekende teams naar hun zin te maken. Jullie kijken er vast van op dat er zoveel mensen betrokken zijn om onze vereniging draaiende te houden.

Veel vrijwilligers helpen vaak al jaren een handje mee. Wij hebben daar grote waardering voor. Zij zijn de motor van onze vereniging. Zonder hen liggen de velden er niet zo mooi bij, heeft u, uw zoon of dochter geen training en blijft de kantine gesloten voor hen die graag genieten van de gezelligheid, de koffie, een hapje of een drankje.

Helaas merken we dat het steeds moeilijker wordt om voor alle taken voldoende vrijwilligers te vinden. We komen vaak bij dezelfde personen terecht en dat wordt vaak een te grote belasting met als gevolg dat zij niet alle taken naar behoren kunnen uitvoeren.

De vrijwilligerscommissie is van mening dat sport geen luxe mag worden maar voor iedereen vrij toegankelijk moet blijven. Dat uitgangspunt brengt met zich mee dat vele taken binnen de vereniging door vrijwilligers worden uitgevoerd. Simpelweg omdat de middelen om betaalde krachten in te zetten ontbreken. Het buitensporig verhogen van de contributie is geen optie. Afgelopen seizoen is de contributie zelfs verlaagd, mede om meer leden en vrijwilligers te krijgen.

Om te komen tot meer vrijwilligers heeft het bestuur daarom gemeend een nieuw uitgangspunt te moeten formuleren voor de gehele vereniging:

Wij verwachten dat elk lid van 18 jaar en ouder genegen is om vrijwilligerswerk binnen sv CWO te verrichten. Daarnaast hopen we dat van de ouders/verzorgers van alle jongere leden (jonger dan 18 jaar) er eveneens personen zijn, die iets voor onze vereniging willen betekenen.

Wanneer u aangeeft dat u best iets voor CWO wilt betekenen dan geven wij uw gegevens door aan de betreffende commissie waar uw voorkeur naar uit gaat. Zij nemen dan binnen 2 à 3 weken contact met u op om te kijken wat de mogelijkheden zijn.

Wij bieden u sportief plezier, gezelligheid, zinvolle tijdsbesteding en uitdagende taken. Wat kunt u ons bieden?

Met een aantal uurtjes per maand kunt u al iets voor ons betekenen. Nieuwsgierig? Bekijk dan eens het complete functieoverzicht en de openstaande vacatures op de bijlage bij deze brief en stel gerust vragen.

Uw hulp is hard nodig om ook in de toekomst te kunnen genieten van een bloeiende vereniging als sv CWO. Kunnen wij op u rekenen?

De vrijwilligerscommissie van sv CWO

De vacatures:

 • Voorzitter (lid Dagelijks Bestuur);
 • Secretaris (lid Dagelijks Bestuur);
 • Vrijwilligers coördinator;
 • Technische commissie (aanvulling);
 • Activiteitencommissie (aanvulling);
 • Wedstrijdsecretariaat (aanvulling);
 • Scheidsrechters;
 • Toernooien (aanvulling activiteitencommissie);
 • Commissie sportiviteit en Respect (geheel nieuwe invulling);
 • Kantinezaken – barpersoneel (aanvulling);
 • Werkers voor reparatie werkzaamheden/klusjes;
 • Indien u een vraag wilt stellen kunt u die sturen naar:

  Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

  De betreffende commissieleider zal u dan digitaal beantwoorden.

  Als u zich nu direct in wilt schrijven kunt u hier klikken en het inschrijfformulier online invullen.
  Ook dan krijgt u een reactie van de betreffende commissieleider.

   

  Deze week zijn jarig:

  Liliana Semedo Tavares (10/12)
  Yassir Aissa Mouhand (10/12)
  Emir Fidan (11/12)
  Nischa Riedijk (11/12)
  Jouri Poppelaars (12/12)
  Tom Poppelaars (12/12)
  Milano van Uffelen (13/12)
  Martijn Cox (15/12)
  Jemayro Teixera (16/12)