Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

Sportcentrum Vlaardingen en sv CWO verlengen samenwerking! PDF Afdrukken E-mailadres
vrijdag 23 juni 2017 18:46Al sinds jaren is het Sportcentrum Vlaardingen sponsor van sv CWO en lid van st. Businessclub CWO. Het Sportcentrum, gevestigd aan de Zwanensingel 9, beschikt over een grote diversiteit aan sportmogelijkheden, maar ook is binnen het Sportcentrum de praktijk van een andere sv CWO sponsor, Fernhout Fysiotherapie, gevestigd. Kortom aan de Zwanensingel 9 moet u zijn om fit te worden of te blijven!

Met de ondertekening van een nieuw 3 jarig contract, profiteert heel sv CWO ! Zo wordt het Verenigingsfitness voortgezet ( hier kunnen sv CWO leden tegen een aantrekkelijke korting sporten bij het Sportcentrum Vlaardingen, http://www.verenigingsfitness.nl/cwo), maar is er ook opgenomen dat de oudste jeugd zich tijdens de winter periode in het zweet kan werken bij een van de groepslessen welke in het Sportcentrum Vlaardingen worden gegeven. Tijdens deze zomer zal de gehele selectie door trainen in het Sportcentrum en zal er bij de start van het seizoen ook weer een fitheidstest worden afgenomen i.s.m. Fernhout Fysiotherapie. Kortom dit nieuwe contract, waar directeur Olaf Hanno en verantwoordelijke binnen de sponsorcommissie Jeroen Onderdelinden, tijdens de selectie avond de handtekening voor hebben gezet, biedt sv CWO weer veel mooie mogelijkheden. De sponsorcommissie en het bestuur van st. Businessclub CWO zijn dan ook verheugd met de verlenging van het sponsorcontract met Sportcentrum Vlaardingen.Meer informatie over het Sportcentrum Vlaardingen? www.sportcentrumvlaardingen.nl

 
Recente artikelen in de categorie Laatste nieuws

Deze week zijn jarig:

Shayden Merite (16/11)
Rona de Voogd (17/11)
Chendra Fraaij (21/11)