Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

Geslaagd Heren Op Leeftijd zomertoernooi PDF Afdrukken E-mailadres
maandag 19 juni 2017 13:30

Het was druk, het was warm én het was supergezellig op het 8e Heren op Leeftijd Toernooi, een evenement met louter winnaars. Maar goed, er werd tenslotte ook gespeeld om de eer; in de 35+ poule was het BSV dat met de eer ging strijken, bij 35- was 'Tussen de linies' de sterkste. Heer op Leeftijd werd Spartabakker Louis Vollering.Klik hier voor nog veel meer foto's van dit zomertoernooi, gemaakt door Klaas Bloem. 
Recente artikelen in de categorie Toernooien

Deze week zijn jarig:

Onix Alvaro (20/06)
Jeremy Adrien (21/06)
Zion Janga (21/06)