Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

In memoriam Aad Vroom PDF Afdrukken E-mailadres
woensdag 03 mei 2017 09:39Aad was een markant figuur met een duidelijke mening, zeker over het voetballen. Hij heeft vele jaren in RKWIK 1 gespeeld, even heeft hij nog bij onze "tegenstander" De Hollandiaan gevoetbald.

Als voetballer is hij wel een hele belangrijke speler geweest voor RKWIK, misschien wel een schrik voor menig tegenstander. Aad kwam je niet makkelijk voorbij, maar misschien nog belangrijker; als er een corner bal door ons genomen werd, ging Aad naar voren, poseerde zich op de rand van het strafschop met dat grote sterke lichaam en kwam op het juiste moment naar voren en kopte menig bal in het doel. Aad was geen trainingsbeest, maar het was  onvoorstelbaar wat hij iedere wedstrijd weer kon opbrengen. Zijn inzet was een voorbeeld voor menigeen.

Hij woonde de laatste jaren in de Meerpaal


Klik op de afbeelding voor een vergroting.

 
Recente artikelen in de categorie Laatste nieuws

Deze week zijn jarig:

Mohamed Abdulkader (19/10)
Quinten Jawalapersad (20/10)
Ahmet Sonmezer (21/10)
Jayden Jawalapersad (21/10)
Soufiane Reda (22/10)
Rafael Frezgi (24/10)
Daimy Kerklaan (25/10)
Musa Taner (25/10)