Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

Weer enkele nieuwe gezichten bij CWO PDF Afdrukken E-mailadres
dinsdag 02 mei 2017 07:07CWO houdt komend seizoen de huidige selectie nagenoeg in tact. Slechts een speler heeft te kennen gegeven na dit seizoen te vertrekken. Het technisch kader binnen CWO is erg verheugd met de tijdige en eensgezinde toezegging van de hechte selectie. Hierdoor is er de afgelopen weken gericht gezocht naar slechts enkele versterkingen voor volgend seizoen.

Zoals eerder vermeld hebben we Perry, Floris en Steve al mogen verwelkomen en nu komen daar nog een drietal nieuwe spelers bij; Rick Pleysier (Victoria’04), een middenvelder die op meerdere posities inzetbaar is (daarnaast neef van CWO’er Colin Pleysier). De neven speelden eerder al samen in de jeugd van Excelsior Maassluis. De andere versterkingen zijn centrale verdediger Delano Ignatia (Spartaan’20) en aanvaller Marleyson Mejia (Bolnes). Welkom mannen!

Er zullen vast nog een paar leuke voetballers volgen.....


Rick Pleysier


Delano Ignatia


Marleyson Mejia


 
Recente artikelen in de categorie Laatste nieuws

Deze week zijn jarig:

Shayden Merite (16/11)
Rona de Voogd (17/11)
Chendra Fraaij (21/11)