Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

Bestuur bedankt PDF Afdrukken E-mailadres
zaterdag 15 april 2017 08:12Vanaf 27 maart jl. heeft de OPA een tijdje geen bus meer kunnen rijden wegens veiligheidsproblemen. De keuring van 5 april jl. is wel gelukt, maar het heeft ons met het bestuur achter de schermen aan het denken gezet. Met trots mogen wij van OPA jullie allen mededelen dat we sinds 13 april jl. een nieuwe bus hebben om weer bij de klanten te kunnen komen voor karton en papier.

Graag willen wij het bestuur van CWO bedanken voor de snelle reactie en dat ze de mogelijkheid hebben gegeven dat er een nieuwe bus kwam.

Bedankt namens de OPA,
Anold Melieste & Bas Elzinga

 
Recente artikelen in de categorie Laatste nieuws

Deze week zijn jarig:

Ancka Hartman (18/07)
Eren Bayrakdar (19/07)
Imran Touhrach (20/07)
Jayden Forst (21/07)

Wedstrijdverslagen