Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

Profvoetballer Dalian Maatsen jeugdtrainer bij CWO PDF Afdrukken E-mailadres
donderdag 09 juni 2016 18:56

Dalian Maatsen (22), momenteel spelend in de eerste divisie bij FC Den Bosch, wordt komend seizoen jeugdtrainer bij CWO. Maatsen heeft in de Feyenoord jeugd gevoetbald met spelers als Terence Kongolo, Tonny Vilhena, Karim Rekik, Jean Paul Boëtius, Nathan Aké en nog vele andere bekenden.

Dalian Maatsen hoopt zelf ook snel door te groeien tot een eredivisiespeler én heeft aangegeven graag zijn eerste ervaringen op te gaan doen als trainer. CWO is erg verheugd en trots dat profvoetballer Maatsen mee gaat helpen de jeugdopleiding verder te professionaliseren.

 

 
Recente artikelen in de categorie Laatste nieuws

Deze week zijn jarig:

Felisberto Tavares Semedo (15/10)
Mohamed Abdulkader (19/10)
Quinten Jawalapersad (20/10)