Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

CWO verlaagt alle contributies! PDF Afdrukken E-mailadres
donderdag 02 juni 2016 18:46Als gevolg van een positieve groei in het aantal leden en sponsoren worden de contributies voor alle bestaande én nieuwe leden verlaagd. We hopen hiermee het ledenbestand nog verder te kunnen laten groeien. We beschikken over een prachtig complex met fantastische faciliteiten.

Er wordt met name flink geïnvesteerd in goede jeugdtrainers, activiteiten voor de jeugdafdelingen én damesvoetbal. Maar ook voor selectiespelers, recreatieve teams en vrijwilligers is CWO gewoon een aantrekkelijke en gezellige vereniging.

Nieuwe contributies:

Senior 230
Dames 200
Junior (C, B en A) 170
Pupil (F, E en D) 140
Voetbalsgoal 60
Trainend, niet spelend 125
Zaal senior 210


 
Recente artikelen in de categorie Laatste nieuws

Deze week zijn jarig:

Ancka Hartman (18/07)
Eren Bayrakdar (19/07)
Imran Touhrach (20/07)
Jayden Forst (21/07)

Wedstrijdverslagen