Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

Strikes en spares voor de F PDF Afdrukken E-mailadres
woensdag 04 mei 2016 13:21

Zaterdagochtend 23 april werd de rust in Dok99 verstoord; met drie enthousiaste F-teams namen we de bowlingbanen over. Nadat de zoektocht naar de juiste maat schoenen voorbij was en de kinderen klaar waren met het glijden over de gladde vloer konden ze beginnen met de eerste pot. Ze waren ervan overtuigd dat ze strikes zouden gooien en gelijk hadden ze. De bevestigingen van strikes en spares werden door de zaal geschreeuwd!
De kinderen maakten er een missie van om de zwaarste bal in de ruimte vinden.. en te gooien. Verbazingwekkend genoeg pakte dit vaak goed uit, wat het plezier weer groter maakte. Dat er daarbij af en toe een bal vastzat, kon de pret ook niet bedrukken. Ze mochten de ballen namelijk zelf halen (zie foto)!

Het uur is voorbij gevlogen. De kinderen hebben enorm genoten van het bowlen, net als de ouders en wij als trainers van het plezier van de kinderen hebben genoten. Kortom, het was een geslaagde bowlingmiddag! Onze dank gaat uit naar de businessclub, die deze ochtend mogelijk heeft gemaakt.

 

 
Recente artikelen in de categorie Laatste nieuws

Deze week zijn jarig:

Felisberto Tavares Semedo (15/10)
Mohamed Abdulkader (19/10)
Quinten Jawalapersad (20/10)