Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

Houtgraaf (Piershil), Andrea (SCO’63) en Rudi (sv Besiktas) kiezen voor CWO PDF Afdrukken E-mailadres
maandag 02 mei 2016 12:30

Sebastiaan Houtgraaf (29), Jeandre Andrea (26) en Sphend Rudi (22) maken volgend seizoen de overstap naar CWO.


Houtgraaf komt over van Piershil dat, net als CWO, uitkomt in de 2e klasse D. Hij heeft zijn jeugdopleiding met name bij SHO genoten. Vanaf de A-tjes verhuisde hij naar zijn huidige club Piershil. Aanvaller Andrea speelde in de jeugd bij Spijkenisse, Spartaan’20 en Feyenoord.  Hij komt over van SCO’63 en speelde daarvoor o.a. bij Deltasport en Baronie. Sphend Rudi is geen onbekende, aangezien hij de gehele jeugdopleiding van HVO heeft doorlopen. In de C1 heeft hij bij HVO 2e divisie gespeeld en met de A1 van HVO promoveerde hij naar de hoofdklasse.  Rudi komt over van sv Besiktas uit Rotterdam. 

 
Recente artikelen in de categorie Laatste nieuws

Deze week zijn jarig:

Felisberto Tavares Semedo (15/10)
Mohamed Abdulkader (19/10)
Quinten Jawalapersad (20/10)