Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

PR&Communicatie commissie PDF Afdrukken E-mailadres
zondag 03 april 2016 17:30Afgelopen donderdag is de PR&Communicatie commissie opgestart. Deze commissie zorgt ervoor dat alle CWO'ers zo duidelijk mogelijk en via verschillende kanalen (website, Facebook, Twitter, e-mail, flyers, posters etc.) worden geïnformeerd over allerlei zaken die spelen binnen en rondom de club.

Ook zorgt deze commissie ervoor dat er regelmatig persberichten via krant, voetbalwebsites en bijvoorbeeld regionieuws naar buiten worden gebracht, waardoor ook mensen die (nog) geen lid zijn van CWO op de hoogte blijven van onze mooie en gezellige vereniging. Verder wordt de communicatie huisstijl van CWO door de commissie bewaakt. De PR&Communicatie commissie bestaat uit de volgende CWO'ers:

-    Klaas Bloem (Facebook, fotografie en design)
-    Jolanda en Gerrit Geers (website)
-    Ricardo Veldhoen (Twitter)
-    Ben van Dijk (verslagen selectie)
-    Marlon Hartog (aanspreekpunt pers en bestuur)

Wil je meehelpen CWO een nog positievere uitstraling te geven? Laat het ons weten! Wij zijn in ieder geval nog op zoek naar:

-    Back-up website (plaatsen artikelen)
-    Speaker tijdens thuiswedstrijden CWO 1 (circa 13x per jaar)
-    Marketeer (tijdelijk project)
-    Webdesigner (tijdelijk project)

De PR&Communicatie commissie is bereikbaar via Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

 
Recente artikelen in de categorie Vacatures

Deze week zijn jarig:

Shayden Merite (16/11)
Rona de Voogd (17/11)
Chendra Fraaij (21/11)