Copyright © 2008 Sportvereniging Combinatie Wil Overwinnen. Alle rechten voorbehouden. Design by MilRo
| Programma | Uitslagen | Trainingstijden | Kleedkamers | CWO Kleding | Lid worden? |

Ons prachtige complex is geopend! PDF Afdrukken E-mailadres
zondag 29 augustus 2010 12:09

Onder toeziend oog van vele leden en andere belangstellenden is ons complex op 28 augustus 2010 geopend. Vanaf 12:00 uur werden er rondleidingen gegeven door ons prachtige gebouw. De ooohs en aaahs waren niet van de lucht. Twee seizoenen lang hebben we als kersverse fusieclub ons moeten redden op de twee oude accommodaties, waardoor bij velen niet het gevoel leefde dat we één club waren. Vanaf vandaag is dat in één klap anders.

Vol trots hebben wij het mooiste complex van Vlaardingen en omstreken in gebruik genomen, zoals voorzitter Ben van Dijk dat ook aangaf in zijn speech (zijn volledige speech kunt u hier vinden). Vanaf nu kijken we alleen nog maar vooruit!

Omstreeks 13:00 uur werd het complex door Wethouder Kalf van de gemeente Vlaardingen, Sjaak van der Kroon van de KNVB en voorzitter Ben van Dijk officieel geopend. Zowel de KNVB als de gemeente Vlaardingen gaven CWO als cadeau een mooie wandklok.

Vervolgens werd om 14:00 uur de wedstrijd gespeeld tussen een mix van CWO (zat) 1 en CWO (zon) 1 tegen het World Master Team. Het verslag van deze wedstrijd kunt u hier lezen.

Na deze wedstrijd werd de kantine volop in gebruik genomen. De bar van CWO heeft een goede omzet gedraaid! Ondertussen speelde CWO A1 nog een bekerwedstrijd op het hoofdveld en werd er tegelijkertijd op veld 2 ook nog een Tienkamp gehouden voor de allerkleinsten.

Een prachtige dag met alleen maar positieve geluiden! Hieronder een foto-impressie (wordt nog verder aangevuld). Via deze link en deze link kunt u de foto's bekijken die Maureen Roskott heeft gemaakt van deze dag. Verder kunt u de foto's die fotograaf Ruben Zegers heeft gemaakt hier bekijken.


Tijdens de rondleiding hingen de shirts al klaar voor de confrontatie tegen het World Master Team


Jeannette van Haaster in gesprek met voorzitter Ben van Dijk


Jong en oud in actie op het hoofdveld


Henk van der Bend in gesprek met een oud medewerker van de KNVB


Oud-voorzitter Richard Krznaric kijkt trots naar de opening


Bas Muijs was favoriet bij de dames


Het vak met genodigden


Nico Jalink


Gerrie Muhren


Keeper Raymond Havelaar


Teamfoto World Master Team


Teamfoto CWO-mix


Alle gladiatoren bij elkaar

Glenn Helder in de achtervolging


Foto tienkamp


Foto tienkamp


Foto tienkamp

 
Recente artikelen in de categorie Nieuwe complex

Deze week zijn jarig:

Liliana Semedo Tavares (10/12)
Yassir Aissa Mouhand (10/12)
Emir Fidan (11/12)
Nischa Riedijk (11/12)
Jouri Poppelaars (12/12)
Tom Poppelaars (12/12)
Milano van Uffelen (13/12)
Martijn Cox (15/12)
Jemayro Teixera (16/12)